Çift rahimli OnlyFans modeli: İki sevgilim var, aldatmış sayılmıyorum

İngiltere’de iki rahim ve iki rahim ağzı ile doğan 25 yaşındaki Annie Charlotte, sağlık durumu ve özel hayatına ilişkin konuştu. İki erkek arkadaşı olduğunu ve her birinin ‘kendine ait bir vajinası’ olduğunu söyleyen Charlotte, bu nedenle ‘teknik olarak aldatmış sayılmayacağını’ dile getirdi.

OnlyFans modeli olan Charlotte, “Erkek arkadaşlarımın birer vajina kullanmasına izin verdiğim için aldatmış sayılmıyorum” dedi. Partnerlerinin ‘birbirleri hakkında pek bir şey bilmediğini’ söyleyen Charlotte, “İkisine de birbirlerinden bahsetmedim, bilmeleri gerektiğini düşünmedim” ifadelerini kullandı. Her iki partneriyle de OnlyFans hesabından içerik paylaşan Charlotte, iki regl dönemi yaşadığını da anlattı.

Instagram’da 34 bin takipçisi olan Annie’ye, ergenlik çağında kadın doğum uzmanına gittiğinde ‘uterus didelphys’ teşhisi konuldu. Bu durumun her 3 bin kadından birini etkilediği tahmin ediliyor. Çift rahmin birleştirilmesi mümkün ancak doktorlar, ciddi semptomlar yaşanmadığı sürece bu ameliyatı önermiyor. Söz konusu ameliyat ile iki vajinayı ayıran doku duvarını kaldırılıyor. Aynı zamanda ‘uterus didelphys’ teşhisi konulan kadınlar, aynı anda iki hamilelik yaşayabiliyor.

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x